Fólie AZ dekorace

Pohodlné veřejné prostory

redesign-venkovních-prostorNávštěvníci veřejných prostor se zajisté musí cítit pohodlně, ale také bezpečně. Z tohoto důvodu je velmi důležité, aby tyto prostory byly čisté a nepoškozené. V dnešní době se navíc čím dál více organizací snaží dát těmto prostorům určitou úroveň, atmosféru, umělecký dojem. S ochrannými fóliemi AZ dekorace toho dosáhnete velmi rychle, jednoduše a zároveň upoutáte pozornost. Dokážeme přetransformovat dokonce i jednotvárnou podobu toalety v inspirativní prostředí. Výhodou navíc je, že naše fólie odrazují vandaly. Graffiti, škrábance a ani špína se na fólii AZ dekorace nezachytí.

Fólie jsou univerzálně použitelné, a to jak pro vnitřní a vnější prostory. Mohou být použity na stávající povrchy jako neviditelné nebo viditelné zlepšující vzhled vhodným designem. 

AZ dekorace ochranné fólie jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak pozitivně ovlivnit chování návštěvníků. Vědomým používáním obrazů a barev se současným pohlcováním pachů je například léčení pacientů rychlejší a příjemnější nebo může být snížena agresivita a ruch v hromadné dopravě nebo ve veřejných prostorách.

Zvýšená odolnost

Ochranou produktů či samotného prostředí prostřednictvím našich fólií předejdete poškození, vyblednutí či nutností pravidelného čištění. Životnost objektu se dramaticky zvýší čímž se vyhnete nákladům na rekonstrukci či náhradu.