Fólie AZ dekorace

Čistá a bezpečná veřejná doprava

reklamní polep tramvajeSpolečnost AZ dekorace si velmi rychle vybudovala dobrou reputaci v oblasti železniční i městské hromadné dopravy. Přepravní společnosti zjistily, že naše fólie nejen že poskytují dokonalou ochranu proti graffiti, špíně či škrábancům na karoserii, ale jsou stejně tak vhodné pro nespočet dalších aplikací. Výsledkem vandalismu poničené či znečištěné vozidlo. Mimo odporného působení na zákazníky zde hrozí i nebezpečí pro Vaše cestující v podobě poranění o střepy z rozbitého okna.

S každodenním užíváním Vašeho vybavení bude také přibývat více případů běžného opotřebení, poškození či znečištění. Exteriér vozidla může také trpět kvůli prachu, štěrku apod. Na druhou stranu interiér je kontaminován bakteriemi, jenž zde zanechali cestující. Čištění a opravy různých poškození jsou bezesporu znepokojujícím a častým jevem. Umazaný povrch chráněný fólií AZ dekorace mohou vaši pracovníci snadno a rychle vyčistit aniž by došlo k ohrožení životního prostředí.

 

DLOUHODOBÁ OCHRANA POVRCHU

Po odstranění fólie je původní povrch karoserie jako nový a tím se investice do jejího pořízení vrací mnohonásobně ve vyšší zůstatkové ceně dopravního prostředku.