Fólie AZ dekorace

Ochrana před znečištěním

Výsledkem vandalismu je, že Vaše vozidla nebo veřejné prostory zůstávají poničené a znečištěné. Mimo ušpinění osob zde také hrozí nebezpečí poranšní např. o střepy z rozbitého okna.

S každodenním užíváním Vašeho vybavení bude také přibývat více případů běžného opotřebení, poškození či znečištění. Exteriér vozidla může také trpět kvůli brzdovému prachu, štěrku apod. Na druhou stranu interiér je kontaminován bakteriemi, jenž zde zanechali cestující. Čištění a opravy různých poškození jsou bezesporu znepokojujícím a častým jevem.

Kromě výše zmíněných přičin je zde také běžné zblednutí interiérů i exteriérů Vašich vozidel díky vlivům počasí. 

Zvýšená odolnost

Fólie jsou našimi zaměstnanci nanášeny rychle a na profesionální úrovni. Ochranou produktů či samotného prostředí prostřednictvím našich fólií předejdete poškození, vyblednutí či nutností pravidelného čištění. Životnost objektu se dramaticky zvýší čímž se vyhnete nákladům na rekonstrukci či náhradu.

Snadné mytí

Umazaný povrch chráněný fólií AZ dekorace lze velmi snadno a rychle vyčistit. Špína či inkoust nemají žádnou šanci usadit se na fólii trvale a po očištění neztratí fólie ani kapku ze svého lesku. Vše co potřebujete je čistící prostředek vhodný pro fólie AZ dekorace. Není nijak závadný pro zdraví Vašich zaměstnanců a po čištění Vám nezůstane žádný chemický odpad. Další výhodou je, že není nutné provádět tyto opravy v otevřeném, větraném prostoru.