Fólie AZ dekorace

Fólie absorbují nepříjemné pachy

fólie-pohlcující-zápach-s-potiskem-aplikovaná-na-wcVšude tam, kde se lidé setkávají, pracují nebo odpočívají, hraje vůně důležitou roli ve vnímání návštěvníka. Na některých místech se ale o vůni nedá vůbec hovořit. Najdete jistě řadu takových míst jako jsou učebny, společné kanceláře, sociální zařízení, kuřácké prostory ordinace nebo v nemocnice.

Speciální aktivní fólie AZ dekorace obsahující látku, která pohlcuje organické a anorganické pachy. Tyto fólie mají životnost 7-15 let. Jednou až dvakrát do roka, může být fólie ošetřena speciálním čisticím prostředkem, šetrným k životnímu prostředí.

Antizápachové fólie jsou univerzálně použitelné, a to jak pro vnitřní a vnější prostory. Mohou být použity na stávající povrchy jako neviditelné nebo viditelné zlepšující vzhled vhodným designem.

Fólie proti zápachu nemají žádný vliv na zdraví zvířat nebo osob. Jsou testovány na podráždění kůže a dýchacích orgánů, jsou antimikrobiální, působí ničivě na plísně, spóry, bakterie a viry.

Fólie je relativně levná, snadno se instaluje a snadno mění. Chrání povrchy a zabraňuje nákladným rekonstrukcím nebo opravám. Snižuje náklady na opravy a umožňuje snadnou údržbu.