Fólie AZ dekorace

Pohodlné veřejné prostory

redesign-venkovních-prostorNávštěvníci veřejných prostor se zajisté musí cítit pohodlně, ale také bezpečně. Z tohoto důvodu je velmi důležité, aby tyto prostory byly čisté a nepoškozené. V dnešní době se navíc čím dál více organizací snaží dát těmto prostorům určitou úroveň, atmosféru, umělecký dojem. S ochrannými fóliemi AZ dekorace toho dosáhnete velmi rychle, jednoduše a zároveň upoutáte pozornost. Dokážeme přetransformovat dokonce i jednotvárnou podobu toalety v inspirativní prostředí. Výhodou navíc je, že naše fólie odrazují vandaly. Graffiti, škrábance a ani špína se na fólii AZ dekorace nezachytí.

Fólie jsou univerzálně použitelné, a to jak pro vnitřní a vnější prostory. Mohou být použity na stávající povrchy jako neviditelné nebo viditelné zlepšující vzhled vhodným designem. 

AZ dekorace ochranné fólie jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak pozitivně ovlivnit chování návštěvníků. Vědomým používáním obrazů a barev se současným pohlcováním pachů je například léčení pacientů rychlejší a příjemnější nebo může být snížena agresivita a ruch v hromadné dopravě nebo ve veřejných prostorách.

Zvýšená odolnost

Ochranou produktů či samotného prostředí prostřednictvím našich fólií předejdete poškození, vyblednutí či nutností pravidelného čištění. Životnost objektu se dramaticky zvýší čímž se vyhnete nákladům na rekonstrukci či náhradu.

Čistá a bezpečná veřejná doprava

reklamní polep tramvajeSpolečnost AZ dekorace si velmi rychle vybudovala dobrou reputaci v oblasti železniční i městské hromadné dopravy. Přepravní společnosti zjistily, že naše fólie nejen že poskytují dokonalou ochranu proti graffiti, špíně či škrábancům na karoserii, ale jsou stejně tak vhodné pro nespočet dalších aplikací. Výsledkem vandalismu poničené či znečištěné vozidlo. Mimo odporného působení na zákazníky zde hrozí i nebezpečí pro Vaše cestující v podobě poranění o střepy z rozbitého okna.

S každodenním užíváním Vašeho vybavení bude také přibývat více případů běžného opotřebení, poškození či znečištění. Exteriér vozidla může také trpět kvůli prachu, štěrku apod. Na druhou stranu interiér je kontaminován bakteriemi, jenž zde zanechali cestující. Čištění a opravy různých poškození jsou bezesporu znepokojujícím a častým jevem. Umazaný povrch chráněný fólií AZ dekorace mohou vaši pracovníci snadno a rychle vyčistit aniž by došlo k ohrožení životního prostředí.

 

DLOUHODOBÁ OCHRANA POVRCHU

Po odstranění fólie je původní povrch karoserie jako nový a tím se investice do jejího pořízení vrací mnohonásobně ve vyšší zůstatkové ceně dopravního prostředku.