Fólie AZ dekorace

Kvalita a certifikace produktů

Základem je blízká spolupráce

Jsme společnost zavázaná poskytováním kvality. Ve všem co děláme máme laťku nastavenou na nejvyšších místech. S našimi klienty se udržujeme v blízkém kontaktu a uvědomujeme si jak důležité je vše předem konstruktivně prodiskutovat. Vždy uděláme to, co slíbíme. To vše děláme pro dosažení jednoho konkrétního cíle: spolupráce, která má budoucnost.

Certifikace a záruka

AZ dekorace poskytují min. 5ti letou záruku na všechny produkty a jejich vybavení. Nabízíme také záruku na poškození aplikací, odlupování, delaminaci či praskání fólií jenž byly aplikovány našimi profesionály. Naše materiály splňují standardy požární bezpečnosti prochází certifikací pro použití v ČR.

Kontroly produktů v našich laboratořích

Přestože společnost AZ dekorace používá prověřené materiály získané od důvěryhodných partnerů, vždy je i tak testujeme v naší vlastní laboratoři. Děláme tak pro ujištění, že produkty skutečně splňují požadavky všech standardů a vyhovují průmyslovým potřebám. Výhoda Vás, jako našich zákazníků, pak bezpochyby je jistota, se kterou se můžete spolehnout na záruku našich materiálů.